czwartek, 26 grudnia 2013

Merry Christmas!


I know it's a bit too late for it, but Merry Christmas anyway! As a boring Atheist I'm not celebrating any holidays (even New Year), but some of my dolls do :)
Trochę za późno, ale Wesołych Świąt! Jako nudna Ateistka nie obchodzę żadnych świąt (nawet Nowego Roku), ale niektóre z moich lalek i owszem :)
Merry Christmas
Wesołych Świąt!

13 komentarzy:

 1. Takie świętowanie to ja rozumiem ;) Cudna ta ciasteczkowa konstrukcja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Chciałam, aby John miał niestandardową choinkę, a cóż jest przyjemniejszego od ciasteczek :D

   Usuń
 2. Wiesz Ty nie jesteś tylko ateistką bo to tylko etykietka... jesteś po prostu szczera, za to wszyscy "katolicy", których można było spotkać w kościołach w czasie pasterki, to dopiero jest obłuda... ja co prawda byłem tylko raz w życiu na pasterce, ale zawsze chce mi się śmiać, jak wszyscy deklarują się jako wierzący niepraktykujący, czyli czytaj zbyt leniwi żeby chodzić do kościoła, do tego niezainteresowani tym co kościół głosi, bo przecież seks, alkohol itd. to raczej większość namiętnie uprawia i pije ale za to jak przyjdzie do wygłaszania poglądów w sprawie aborcji, związków partnerskich, eutanazji to wszyscy w Boga wierzą, piekłem straszą i litanie cytują, choć żaden w całości biblii nie przeczytał!

  Ja jako przedstawiciel z typowo amerykańskim podejściem do życia (bo lubię i mogę :) święta obchodzę jako celebrację miłości i radości, musi być klimatycznie, dużo prezentów dla tych, na których mi zależy, a nie szopka pt. Bóg się rodzi lecimy myć okna, bo sąsiadka już umyła, więc nie możemy być gorsi... ;)

  Tak czy inaczej wesołych świąt, a lalki niech celebrują, bo kolorowa choinka i piosenki o choince jeszcze nikomu nie zaszkodziły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Religia to temat rzeka, lepiej mnie nie prowokować, bo nigdy się nie zamknę, i jeszcze ludzi powypłaszam z bloga XD

   Dziękuję i wzajemnie!

   Usuń
 3. Hello from Spain: beautiful pictures. I really like the tree so cool. Merry Christmas and Happy New Year. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you,I'm happy that you like it!
   Merry Christmas for you as well!

   Usuń
 4. A już spieszyłam z życzeniami noworocznymi :) No nic, powiem w takim razie, że zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa, a Gwiazda Betlejemska dużo ładniejsza od tych w moim domu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie szkodzi, ja nie obchodzę Sylwestra, ale moje lalki tak :D
   Bardzo dziękuję za tak mile słowa!

   Usuń
 5. Dopiero teraz zobaczyłam tę cudną choinkę. No rewelacyjna jest! Johnny z ciasteczkami uroczy ;)
  Na życzenia świąteczno-noworoczne to już trochę za późno, ale wszystkiego dobrego ogólnie (z okazji soboty)!

  OdpowiedzUsuń