sobota, 30 czerwca 2012

24. Fashion Royalty Rock Steady Romain Perrin 2011

Nieszczególnie przepadam za lalkami Fashion Royalty, są zbyt fashion i za bardzo royalty jak na mój gust, ale dla panów tej firmy zdarza nam się robić wyjątek. Rock Steady Romain jest trzecim panem FR w naszej kolekcji. Pani raczej szybko do nas nie zawita, o ile uwielbiam androgenicznych facetów, tak za takimi kobietami nie szaleję. Wydatne szczęki z trudem bo z trudem, ale jeszcze mogę znieść u faceta, ale u kobiety są dla mnie nie do zaakceptowania. Były Romain, a obecnie Crispian dotarł do nas z Ebaya w stanie NRFB. Nie będę go jakoś szczególnie opisywać, bo wszystko widać na zdjęciach.

I'm not very fond tof Fashion Royalty dolls, they are too fashion and too royalty as for my taste, but my sister and I are still making exceptions from time to time and buying some. Rock Steady Romain is a third FR man in our collection. Definitely we won't buy any FR woman anytime soon, as much as I love androgynous man I don't fancy such woman. Those prominent jaws are hard enough to stand with male dolls having them, but in case of women are absolutely no go as for me. Ex Romain, now Crispian came to us NRFB. I won't descripe him too much, everyting is on photos.


Jak łatwo zauważyc Blanche świetnie nadaje się do pozowania, za to Crispian przez cały czas wyglada na sztywnego, czy gra na gitarze czy też siedzi na ławce z Blanche. Zero potencjału.

As everyone can see Blanche can pose very easily while Crispian looks so stiff all the time - whenever he plays guitar or is sitting with his girlfriend. Total lack of potential.


================================================Miałam napisać o czymś innym ale zdecydowałam sie tego nie robić. nic by to nie dało.

3 komentarze:

 1. Piękny lalek! Bardzo podobają mi się długowłosi przedstawiciele brzydszej, lalkowej płci, wiec i ten wyrywa westchnienie spod żeber. Od jakiegoś czasu także myślę nad kupnem jakiegoś "rojaltka" i padło na takiego blondasa: http://www.windycitydolls.com/images/integrity/2012/75007Hansel3.jpg
  Twojego także przygruchałabym z przyjemnością do cyca

  OdpowiedzUsuń
 2. Facet wygląda fantastycznie po przebraniu, choć jak piszesz jest trochę sztywny... :) I mam podobne zdanie do Ciebie - FR to zupełnie nie moja bajka... Ich lalki kobiety wyglądają dla mnie zbyt sztucznie.

  A Blanche! Ona jest boska!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: I agree with you in the FR dolls. Anyway to me are too expensive dolls. Crispin I love playing guitar. He looks like a real boy. I also like his clothes and his hairstyle. Some amazing photos. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń